Office Bearers

Year      Division       Chairman                Secretary                  Treasurer

     

1943       1st            S. Edwards             H. Thompson           H. Thompson

1944       1st            S. Edwards             H. Thompson           H. Thompson

1945       1st            W. Ainsworth           H. Thompson          H. Thompson

1946       1st            W. Ainsworth           H. Thompson          H. Thompson

1947       1st            R.E.A. Wiener         H. Thompson           H. Thompson

1948       1st            R.E.A. Wiener*        H. Thompson           H. Thompson

1949       1st            A. Sillitoe                 H. Thompson           H. Thompson

1950       1st            A. Sillitoe                 H. Thompson           H. Thompson

1951       1st            A. Sillitoe                 H. Thompson           H. Thompson*

1952       1st            A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1953       2nd           A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1954       1st            A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1955       1st            A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1956       1st            A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1957       1st            A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1958       1st            A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1959       1st            A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1960       1st            A. Sillitoe                 E. Whiteway             E. Whiteway

1961       1st            T.N. Goldsworthy*   E. Whiteway             E. Whiteway

1962       1st            A. Sillitoe                 B. Milton                   E. Whiteway

1963       1st            A. Sillitoe                 A. Inglis                    E. Whiteway

1964       1st            M. Skitch                 A. Inglis                    E. Whiteway

1965       1st            M. Skitch                 A. Inglis                    E. Whiteway

1966       1st            M. Skitch                 A. Inglis                    C. Seedy

1967       2nd           A. Sillitoe                 D. Harlow                 M. Shuttleworth

1968       1st            A. Sillitoe*                D. Harlow                 C.B. Harlow

1969       2nd          W. Myers                  B.W. Ingham            D. Noah

1970       1st           W. Myers                  B.W. Ingham            D. Noah

1971       1st            K.J. Daly                  B.W. Ingham            D. Noah

1972       1st            K.J. Daly                  B.W. Ingham            D. Noah

1973       1st            D. Noah                   D. Sissons                A.R. Leane*

1974       1st            D. Noah                   D. Sissons *              E. Whiteway

1975       1st            W. Myers                 D. Noah                    E. Whiteway

1976       2nd           W. Myers*               D. Noah                    E. Whiteway

1977       1st            E. Tims                    D. Noah                    E. Whiteway

1978       1st            R. Smith                   D. Noah                   E. Whiteway *

1979       1st            D. Lamont                D. Noah                   J. McFarlane

1980       1st            D. Lamont                J. McFarlane            J. McFarlane

1981       1st            D. Lamont*              D. Noah                    D. Dolphin

1982       2nd           P. Howarth              J. Easton*                 D. Dolphin

1983       2nd           H. Stockley jnr         W. Brooks                 D. Dolphin*

1984       2nd           J. Curtis                   W. Brooks                Margaret Leyland

1985       1st            J. Curtis                   W. Brooks                Margaret Leyland

1986       2nd           J. McFarlane           T. Henshaw              D. Noah

1987       1st            J. McFarlane           W. Brooks                 D. Noah

1988       1st            J. McFarlane           W. Brooks                 D. Noah

1989       2nd           J. McFarlane            D. Evans                  D. Leane

1990       1st            J. McFarlane            D. Evans                  D. Leane

1991       2nd           T. Henshaw              D. Evans                  D. Leane

1992   SL (Div 2)     T. Henshaw              D. Evans                  D. Leane

1993     SL (2)         T. Henshaw              D. Noah                   G. Richards

1994     SL (2)         T. Henshaw              D. Noah                   G. Richards

1995     SL (2)         T.Henshaw               D. Noah                   G. Richards

1996     SL (2)         T. Henshaw              G. Richards             Ros Leane

1997     SL (2)         G. Richards              Sue Howlett             Ros Leane

1998     PL (1)         G. Richards              Sue Howlett             Ros Leane

1999     PL (1)         G. Richards              B. Lewandowski       P. Gill

2000     PL (1)         A. Skilling                  B.Lewandowski       Ros Leane

     

Year      Division      President                 Secretary                  Treasurer

 

2001     SL (2)           A. Skilling                 B. Lewandowski        Ros Leane

2002     SL (2)           B. Lewandowski       Sue Howlett              Ros Leane

2003     SL (2)           B. Lewandowski       Sue Howlett              I. Harkness

2004     PL (1)           B. Lewandowski       Sue Howlett              B. Lewandowski

2005     PL (1)           B. Lewandowski       Sue Kazmer             B. Lewandowski

2006    Sup (1)          B. Lewandowski       Lexie Raven             B. Lewandowski

2007    Sup (1)          B. Lewandowski       S. Kazmer                B. Lewandowski

2008     PL (2)           Angela Macdonald   S. Kazmer / P. Hay  Angela Macdonald

2009     PL (2)           Angela Macdonald   P. Lewis                   Angela Macdonald

2010     Sup (1)         Angela Macdonald   P. Barnhurst            Angela Macdonald

2011     PL (2)            D. Macdonald          P. Barnhurst            P. Barnhurst

2012     PL (2)            D. Macdonald          P. Barnhurst            P. Barnhurst

2013     PL (1)    D. Macdonald / T. Schoen  Annette Brown     J. Neeves

2014     PL (1)            T. Schoen                Annette Brown        J. Neeves

2015     SL (2)            T. Schoen                Vicki Loud               J. Neeves

2016     SL (2)            T. Schoen                Vicki Loud               J. Neeves

 

(1) or (2) = Actual Division Status